Bijelo-plavi su bili bolji  od jesenskog viceprvaka Češke s 2:1, nakon što je protivnik prvi došao u vodstvo.

NK Osijek - SK Sparta Praha 2:1

Coin – Stadion Jose Burgos. Sudac: Alejandro Navarro (San Pedro).

Strijelci: 0:1 – Hušbauer (7), 1:1 – Mioč (32), 2:1 – Vojnović (52).

OSIJEK (prvo poluvrijeme): Žitnjak, Pušić, Lukić, Barać, Knežević, Lesjak, Mioč, Škorić, Lopa, Perošević i Ejupi.
U drugom dijelu su igrali: Malenica, Matas (od 76. Lončar), Leko, Džolan, Marin, Petrovikj, Špoljarić, Lulić, Boban, Grgić i Vojnović. Trener: Zoran Zekić.

SLAVIA: Pavlenka, Frydrych, Bilek, Souček, Luftner, Sykora, Hušbauer (od 62. Van Buren), Ščuk, Švento (od 46. Zmrhal), Tecl (od 46. Boril) i Mešanović. Trener: Jaroslav Šilhavy.

7' Osječani su iz vlastite pogreške i dekoncentracije primili pogodak. Česi su iskoristili nesporazum Mioča i vratara Žitnjaka, Hušbauer je stigao do lopte i taj poklon pretvorio u vodstvo Crveno-bijelih.

18' Bijelo-plavi su imali dvije stopostotne prigodu u jednom napadu. Nakon ubačaja Lope iz kuta prvo je glavom s nekoliko metara pucao Lesjak, a nakon dobre intervencije Pavlenke na isti je način do izjednačenja pokušao doći i Ejupi. No, ni on nije bio uspješan.

20' sada su jako lijepu šansu imali Pražani i to preko Mešanovića čiji je udarac na gol-liniji zaustavio Lukić.

27' odlična prigoda za Osijek. Pušić je dugom loptom uposlio Lopu, ovaj odlično produžio za Ejupija, da bi i Česi s(p)retno sačuvali mrežu u mat-poziciji.

32' Zekićevi su izabranici izjednačili na 1:1. Knežević je idealno centrirao s lijevog krila, a Mioč poput centarfora natrčao na loptu i glavom je sproveo pod gredu.

41' Pušić je omogućio novu prigodu Ejupiju, igrači Slavije su prvog osječkog strijelca uspjeli na vrijeme blokirati pri udarcu.

45' stopostotna šansa za Ejupija! Lopa mu je odlično uputio loptu u prazan prostor, međutim, vratar Pavlenka se iskazao u toj situaciji i spasio prašku momčad.

50' Grgić je u prigodi, a Pavlenka je i ovaj puta siguran.

52' Lulić je izveo udarac iz lijevog kuta, Grgić je glavom prebacio loptu na drugu vratnicu gdje je vrlo priseban bio Vojnović i iz blizine, također glavom, svladao češkog vratara.

58' Grgić je u prilici nakon proigravanja Špoljarića, nije bio dovoljno precizan.

67' veliku priliku na drugoj strani imao je Van Buren, kada je Malenica vrlo dobro intervenirao.

68' opet je osječki vratar na sceni nakon pokušaja Luftnera s desne strane.

71' pucao je Frydrych, a Malenica loptu izbacio u korner.

73' veliku je šansu imao Lulić nakon asistencije Bobana, no slab je to bio prizemni udarac da bi Osijek povećao prednost.

75' Van Buren se ne snalazi u petercu, lopta mu bježi u presudnim trenucima.

77' Slavia je bila jako blizu izjednačenju,kada je Mešanović u gužvi u kaznenom prostoru snažnim udarcem uzdrmao gredu.

88' Frydrych je pucao glavom, lopta odlazi pokraj lijeve vratnice.

90' u opasnoj kontri bio je Grgić, ali je izostala konkretnija završnica.