Uživo iz Marbelle donosimo vam video prijenos prijateljske utakmice između NK Osijeka i FK Rubin Kazan. Utakmica počinje u 10:00 sati.

Osijek - Rubin 2:1 (1:1)

Coin -Jose Burgos Quintana stadium.

Osijek sastavi:

1. poluvrijeme: Mikulic, Matas, Dzolan, Simunec, Marin, Petrovikj, Loncar, Lulic, Knezevic, Perosevic, Vojnovic.

2. poluvrijeme: Malenica, Pusic, Leko, Barac, Barisic, Lesjak, Mioc, Skoric, Lopa, Grgic, Ejupi.

Rubin sastavi:

1. poluvrijeme: Ryzhikov, Bauer, Zambrano, Kverkvelia, Nabiulin, Ahmetov, Caktas, Kambolov, Zhemaletdinov, Gekdeniz, Jonatas.

Od 60. minute: Ryzhikov, Kuzmin, Sanchez, Ustinov, Tkachuk, Song, Kanunnikov, Lestienne, Ozdoev, Burlak, Rochina.

19' Ahmetov je pucao s ruba šesnaesterca, lopta odlazi iznad grede.

26' Jonatas pokušava glavom, nedovoljno precizno.

32' Knežević dobro ubacuje u kazneni prostor, Šimunec puca glavom - Ryzhikov brani.

35' 1:0 - PEROŠEVIĆ
Opet Knežević asistira, idealno u dubinu za Peroševića koji desnom nogom prebacuje istrčalog Ryzhikova u pogađa mrežu.

38' 1:1 - JONATAS
Sudac je poklonio slobodan udarac Rusima, a Brazilac Jonatas je ispod 'živog zida' lukavo pucao, pogodio desnu vratnicu od koje se lopta odbila u mrežu.

51' 2:1 - GRGIĆ
Bila je to odlična akcija u kojoj su sudjelovali Mioč, Lopa, Barišić koji idealno ubacuje na prvu vratnicu, a Grgić neobranjivo pogađa za novo vodstvo Osijeka.

67' Rochina je zaprijetio iz slobodnog udarca, Malenica odbija loptu u korner. Nakon ubačaja iz kuta glavom je pucao Song, nije to bilo precizno.

75' Rochina pokušava dobrim udarcem, Malenica odbija loptu u korner.