Oni koji žele uštedjeti i redovito pratiti Bijelo-plave sigurno neće propustiti priliku iskoristiti najpovoljniju kupnju...

Naš je grad ovoga četvrtka u znaku nogometa i europske utakmice koju će NK Osijek odigrati protiv UE Santa Colome u Gradskom vrtu. Kao što znate, susret počinje u 20,45 sati, a vrata stadiona otvaraju se dva sata ranije. I na sam dan susreta možete kupiti godišnju ulaznicu za domaće oglede Bijelo-plavih, pri čemu je bitno naglasiti da su u cijenu uključeni i europski dvoboji.

Godišnje ulaznice možete kupiti na Jugoistoku, ispred klupskih prostorija, a od 16 sati bit će otvoren poseban štand (bit će tamo i klupskih rekvizita i suvenira na prodaju), lako uočljiv i prepoznatljiv za sve ljubitelje nogometa i navijače našeg prvoligaša. Također, podsjećamo kako besplatnim učlanjenjem u Bijelo Plavi Klub ostvarujete popust od 50 posto na kupovinu jednokratnih ulaznica, o čemu također treba povesti računa.