Doskorašnji čuvar mreže Bijelo-plavih ostati će u Tiraspolu barem do zime ove godine.

Već smo o tomu pisali, ali da i službeno potvrdimo kako je Zvonimir Mikulić, čuvar mreže našeg prvoligaša, otpočeo novu epizodu u svojoj karijeri.

Naime, Mikulić je uspješno prošao sve one uobičajene procedure oko liječničkog pregleda u moldavskom Sheriffu iz Tiraspola i barem će do zime ostati na posudbi u tom klubu, kojega je svojedobno s klupe vodio trener Osijeka Zoran Zekić.

Mikulić je pohvalio uvjete za rad koje je zatekao u novoj sredini, što zapravo i nije iznenađenje jer znamo da se u tom klubu dosta ulaže kako bi bio konkurentniji i na europskoj sceni. Kao zamjenu za svog nekadašnjeg prvog čuvara mreže, koji je u završnici prošle sezone bio pričuva Marku Malenici, Osijek je angažirao iskusnog Marijana Antolovića.