Zekić svoje igrače vodi na proslavu i obilježavanje 90. obljetnice NK Laslovo '91, a susret počinje u 19 sati.

Nogometaši Osijeka ove će nedjelje, 9. srpnja, odigrati prijateljsku utakmicu protiv nižerazrednog Laslova '91 u tom naselju s pretežitim mađarskim stanovništvom. Ovaj susret je dogovoren u sklopu obilježavanja i proslave 90. godišnjice laslovačkog kluba koja je započela još u petak, ogledom između veterana i legendi NK Laslovo '91.

Subota je bila predviđena za pionirski dvoboj malih Laslovčana i vršnjaka iz Čepina, a navečer je Zeleno-bijela noć u Domu kulture u Laslovu. Nedjeljni susret između laslovačkog županijskog ligaša i Osijeka počinje u 19 sati, a u poluvremenu će nastupiti članovi Kulturno-umjetničkog društva „Šandor Petefi“ iz Laslova.