Trener Osijeka ističe kako o klubu iz Eindhovena najbolje govore njegove titule.

Ljubitelji nogometa u gradu na Dravi komentiraju ždrijeb iz Nyona i spoznaju da bi Osijek, u slučaju da prođe u treće pretkolo Europske lige, mogao odmjeriti snage s tako respektabilnim protivnikom kao što je PSV Eindhoven. No, u našem prvoligašu ne razmišljaju previše o Nizozemcima, jasno je i zašto...

O PSV-u možemo razgovarati nakon Luzerna. Nadam se i da hoćemo, vjerujem u to. No, do tada to ne može biti u našem fokusu, naprotiv. Za sada mogu samo reći da je riječ o velikanu europskog nogometa, o čemu najbolje svjedoče njihovi uspjesi i trofeji. Bili su prvaci Europe, osvojili Kup UEFA, imaju čak 23 titule prvaka Nizozemske i što, zapravo, više i treba isticati.. Osobno mi se jako sviđa kako igraju nizozemske momčadi, bio bi to veliki izazov za sve nas u Nogometnom klubu Osijek, zaigrati protiv takvog protivnika, kratko je izjavio Zekić.