Kadeti II nastupili su na jakom turniru u Vinkovcima gdje su osvojili treće mjesto.

Proteklih dana imali smo i one nastupe naših mlađih kategorija koje nisu imale predznak – prvenstveni. Primjerice, Kadeti II su nastupili na jakom turniru „Mravunac – Fegeli“ u Vinkovcima gdje su zauzeli treće mjesto. Poraženi su na startu od zagrebačkog Dinama 0:1, potom su svladali Rijeku 2:1 (Branšteter i Fingemagl), da bi u susretu za konačan plasman boljim izvođenjem jedanaesteraca svladali Slaven Belupo sa 4:3, nakon što je prethodno bilo 0:0. Pioniri II su igrali prijateljsku utakmicu s Cibalijom koju su pobijedili s uvjerljivih 6:0 (Verhas 2, Korov, Lozić, Mendelski i Vrljić), dok su momčad Tomislava iz Livane svladali s 9:2 (Lozić i Mikolčić po 2, Korov, Milović, Mendelski, Verhas i Vrljić po 1).

Dvostruka pobjeda Mlađih pionira

Dvije su provjere imali i Mlađi pioniri i obje su riješili u svoju korist. Cibaliju su dobili s 3:1 (Pavličić 2 i Budiša), a mađarski PMFC rezultatom 4:0 (Antoljak, Damjanović, Prekodravac i Vrbanac). Na kraju, spomenimo i da su prijateljski ogled imali i Mlađi pioniri II koji su pobijedili vršnjake iz Metalca s 1:0 (Živković)