Emisija NK Osijek TV-a emitirat će se četvrtkom i pratit će i nadalje sve aktualnosti iz Gradskog vrta i oko njega.

Ako ste se pitali hoćemo li i u ovoj sezoni nastaviti serijal TV emisije „Bijelo-plavi jedanaesterac“, vjerujemo da će vas ova vijest oraspoložiti! Nakon burne europske sezone ponovno se vraćamo ovom projektu klupskog marketinga i NK Osijek TV-a. Emisija će, što je i po nazivu simbolično, i nadalje trajati 11 minuta, emitirat će se svakih 14 dana i donosit će brojne klupske aktualnosti i zanimljivosti. Pritom ne mislimo samo na seniorski pogon, nego i na ostale kategorije i momčadi unutar brojne nogometne obitelji u Gradskom vrtu.

Intervju s Ivanom Meštrovićem

Konkretno, ovoga četvrtka vam donosimo, slikom i tonom, rezime Osijekova iznimno lijepoga europskog ljeta i sjećanje na sjajnu navijačku atmosferu koja je pritom vladala na tribinama. Pripremili smo i intervju s klupskim predsjednikom Ivanom Meštrovićem upravo na temu nastupa na međunarodnoj sceni, očekivanja u domaćim natjecanjima, te svih drugih aktualnosti i planova kada je riječ o NK Osijeku. Imat ćemo i zanimljivu nagradnu igru, pa ćemo vas rado pozvati da nas, nakon ljetne stanke, ponovno gledate na HNTV-u i našem YouTube kanalu.