Pioniri i Kadeti svladali su Rijeku s 2:0, odnosno 1:0, dok su nam Juniori slavili u gostima kod Istre rezultatom 2:0.

Odličan je vikend iza mladih nogometaša Osijeka! Tri su naše momčadi u okviru natjecanja u HNL-u ostvarile maksimalan učinak i osvojile svih devet bodova, a da pritom nisu primile niti jedan pogodak! U Gradskom vrtu je u dvostrukom ogledu gostovala Rijeka. Pioniri su pritom bili bolji s 2:0, uz pogotke Tankosića u 31. i Markovića u 34. minuti. Potom su na terenu s umjetnom travom bili Kadeti, a Steinbrucknerovi su izabranici svladali svoga protivnika u vrlo zanimljivom susretu s 1:0. Obje su momčadi propustile nekoliko odličnih prigoda, da bi pobjednika odlučio precizan udarac Stojčevića u 71. minuti. Puni plijen osvojili su i naši Juniori koji su gostovali u Puli kod Istre 1961. Osječani su pobijedili s 2:0, a oba je gola postigao Durdov, prvi u 45., a drugi u 82. minuti.