Nizozemska, točnije, grad Alkmaar domaćin je ovogodišnjim Međunarodnim Igrama Mladih, a NK Osijek će predstavljati naš grad na Igrama. 

Veliku čast i priznanje dobili su mladi igrači našeg prvoligaša kada su saznali da će upravo oni u ime kluba predstavljati Grad Osijek na ovako velikoj manifestaciji kao što su Međunarodne Igre Mladih.

Natjecanje je turnirskog karaktera, igra se prvo po skupinama, a zatim na ispadanje. Osmorica mladih nogometaša iz Osijeka imaju priliku prezentirati vrijednosti i kvalitete našeg nogometnog rada, a oni su: Luka Dubrović, Patrik Dubravac, Bruno Stupar, Jurica Barišić, Borna Brekalo, Adam Benić, Marko Vladić i Antonio Stupar. Treneri su Filip Šušnjara i Ronald Grnja.

Natjecanje traje od 24. do 29. lipnja, a sve informacije možete dobiti i na službenoj stranici International Youth Games.