Osim veznjaka H. Dragovoljca, ugovore su potpisali Luka Mihaljević, Matija Čakalić i Matej Bekavac.

Naš je prvoligaš danas potpisao ugovore s četvoricom igrača. Potpis na dvogodišnju vjernost bijelo-plavima stavili su: Zoran LesjakLuka Mihaljević i Matija Čakalić dok je Matej Bekavac potpisao stipendijski ugovor.

Lesjak ima  27 godina, igra u veznom redu, a u Gradski vrt je stigao iz drugoligaša Hrvatskog dragovoljca.
Prije toga je igrao u Varteksu, gdje ga je trenirao Dražen Besek, zatim u Međimurju, Nafti iz Lendave i Mariboru.

Mihaljević (21) je nastupao za drugu momčad pulske Istre koja je igrala u Trećoj ligi, pokriva lijevu bočnu poziciju, a inače je iz Erduta. Bolji poznavatelji nogometa u Osijeku pamte ga kao bivšeg prvotimca Grafičar Vodovoda.

Veznjak Čakalić ima 20 godina, bio je u osječkom Metalcu, baš kao i njegov vršnjak Bekavac, također igrač sredine terena. Idućih dana očekuju se još neki potpisi, također s igračima koji su trenutno na probi u NK Osijeku, a zadovoljili su kriterije stručnog stožera.