Nakon završetka rada komisije za izbor dresa Nogometnog kluba Osijek za sezonu 2015./2016. izbor se među više od 130 pristiglih rješenja sveo na pet za koje sada vi imate mogućnost glasati.

Nakon glasanja dres koji dobije najviše vaših glasova dobiti će pet bodova, drugoplasirani četiri boda, trećeplasirani tri boda, četvrtoplasirani dva boda i petoplasirani jedan bod. Na identičan način glasove je podijelila i komisija, no njihov izbor ostati će tajan do završetka glasanja navijača.

Komisija je bila sastavljena od renomiranih dizajnera, djelatnika u marketingu, sportskih novinara, navijača, djelatnika i igrača NK Osijeka i brojnih ostalih zaljubljenika našeg kluba.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i poslali svoj dizajn dresa kao i onima koji su sudjelovali u radu komisije. S vama stvaramo novu priču na polju marketinga koja će vjerujemo u budućnosti biti još intenzivnija na radost svih navijača našeg kluba.

Glasanje počinje danas (11. ožujka) i završava u ponedjeljak (16. ožujka).
Dizajn broj 001
Dizajn broj 005
Dizajn broj 008
Dizajn broj 012
Dizajn broj 019
 

Create your own user feedback survey