To će biti prigoda i za besplatno učlanjenje u Bijelo-plavi navijački klub te za druženje s našim nogometašima.

Nogometni klub Osijek predstojećeg vikenda organizira druženje sa sugrađanima, kojemu će nazočiti i naši prvotimci, uoči prvenstvene utakmice s pulskom Istrom. Dakle, u subotu, 30. rujna, na Trgu Ante Starčevića predstavit ćemo naš novi NK Osijek Cashback program i nove članske iskaznice (NK Osijek Cashback Card) i to u vremenu od 9 do 14 sati. Tom će prigodom biti moguće učlaniti se u Bijelo-plavi navijački klub, a oni koji dođu na središnji gradski trg dobit će i prigodne promotivne materijale, uz druženje s nogometašima Osijeka koji će nam se pridružiti na ovom eventu.

Poziv navijačima i simpatizerima

To će, dakako, biti prilika i za fotografiranje s igračima i podjelu autograma (od 11 do 12 sati), stoga pozivamo sve navijače i simpatizere Kluba da nam se pridruže. Dan kasnije, u nedjelju, 1. listopada, sve ćemo ponoviti i ispod Sjeveroistoka stadiona u Gradskom vrtu. Tamo ćemo također prezentirati pogodnosti NK Osijek Cashback programa, uz besplatno učlanjenje u Bijelo-plavi klub, na dan utakmice s Puljanima, u vremenu od 16 do 17 sati.