Osijek gostuje kod Puskas Akademije s početkom u 16 sati, a neki su igrači još u poštednom režimu.

Nogometaši Osijeka mini-pripreme u susjednoj Mađarskoj, u Felcsutu nedaleko Budimpešte, završavaju subotnjom prijateljskom utakmicom protiv svoga prijateljskog kluba Puskas Akademije. Susret na Panco Areni, koja je svojim izgledom i načinom izgradnje zasigurno među jedinstvenim stadionima u Europi, počinje u 16 sati. Trener Bijelo-plavih Zoran Zekić ovom prigodom ne može računati na albanskog reprezentativca Erosa Grezda, ozlijeđenog Bornu Barišića koji nije ni putovao u Mađarsku, još uvijek neoporavljenog Tomislava Šoršu, a ovaj susret će propustiti i Petar Bočkaj. Pod upitnikom je nastup Gabrijela Bobana koji je dobio udarac u koljeno, dok bi nakon dužeg vremena mogao zaigrati Andrej Šimunec.

Hvala mađarskim domaćinima!

Osječani su prethodno odradili tri treninga u vrhunskom Kampu Puskas Akademije gdje su svi tereni poput tepiha, tako da su imali odlične uvjete za rad. Pritom ih je i vrijeme poslužilo, pa je sve planirano moglo biti i realizirano. Nogometni klub Osijek posebno želi zahvaliti svojim domaćinima koji su im od trenutka dolaska u Felcsut cijelo vrijeme na dispoziciji, za sve što im je bilo potrebno. Rođendan je proslavio Benedik Mioč, pa večera u petak nije mogla završiti bez prigodne torte i dobre atmosfere kojoj su se pridružili i naši bivši igrači Josip Knežević i Antonio Perošević koji igraju u redovima mađarskog prvoligaša.