NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Zekić pohvalio najmlađe

Snage odmjerili mađarski i hrvatski prvoligaš

Zekić pohvalio najmlađe

08.10.2017.

Puskas Akademija je do pobjede došla u 86. minuti, a trener Osijeka prigodu je pružio svim raspoloživim snagama.

Bijelo-plavi su odigrali prijateljsku utakmicu s Puskas Akademijom u Felcsutu, a rezultat je bio 1:0 za mađarskog prvoligaša. Trener Zoran Zekić, kako je i najavljivao, priliku je dao svim trenutno raspoloživim igračima, a na terenu Pancho Arene vidjeli smo dvije postave Osječana. Zaigrali su i mladići poput juniora Durdova i kadetskog reprezentativca Kuprešaka, a bila je to je prva utakmica od početka ove sezone u kojoj Osijek nije uspio postići pogodak. No, bolje da se to dogodilo sada, nego u borbi za prvenstvene bodove koja se nastavlja idućega vikenda, gostovanjem naše momčadi kod vodećeg Dinama. Domaćin je do pobjede došao golom u 86. minuti, a najbolju šansu za goste propustio je Ejupi koji je kod rezultata 0:0 pogodio gredu.

Iskoristili odlične uvjete

Osječki kormilar ovaj puta je mirno pratio susret, bez žustrijih reakcija s klupe, a poraz mu nije ništa posebno poremetio u sklopu priprema za nastavak državnog Prvenstva.

Moje najveće zadovoljstvo boravkom u Mađarskoj odnosi se na odlične uvjete rada koje smo imali na terenima Puskas Akademije. Maksimalno smo ih iskoristili, radili uz nešto pojačani ritam, pa se tijekom utakmice s Mađarima osjetio lagani umor kod mojih igrača. Činjenica je da smo mogli i trebali bolje odigrati, ali su i brojne izmjene učinile svoje. Drago mi je da su nam mladi dečki opravdali očekivanja, a to se posebno odnosi na Marina. Nastavljamo raditi u Gradskom vrtu, nadajući se da će nam i situacija s ozlijeđenim igračima biti bolja idućih dana, rekao je Zekić.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti