Članovi Bijelo-plavog navijačkog kluba moći će svoje CB kartice podići u subotu od 10 do 17 sati na južnom parkingu.

Na idućoj prvenstvenoj utakmici Bijelo-plavih protiv zagrebačke Lokomotive, koja je na rasporedu u subotu, 28. listopada, članovi Bijelo-plavog navijačkog kluba imat će priliku podići svoje nove iskaznice. To će biti moguće učiniti u vremenu od 10 do 17 sati na portirnici stadiona Gradski vrt, na južnom parkingu ispred klupskih prostorija. Podsjećamo da članovi BP kluba imaju niz pogodnosti kod klupskih partnera kroz NK Osijek Cashback program. Riječ je o stotinjak partnera, u našoj zemlji i inozemstvu, koji nude popuste kod kupovine ili nekih drugih usluga korisnicima CB kartice.

Potpora mlađim selekcijama

Pri svakoj kupnji kod trgovca partnera ponosno pokažite svoju NK Osijek Cashback Card i evidentirajte svoju kupnju. Određeni dio iznosa svake vaše kupovine vraća vam se na bankovni račun kroz Cashback opciju, dio iznosa odlazi u korist potpore mlađim razvojnim selekcijama Škole nogometa NK Osijek. Također pri svakoj kupovini skupljate i Shopping Points uz koje ostvarujete posebne popuste kroz Deals ponude.