Gosti su nam kapetan seniorske momčadi i glavni klupski skaut Marin Skender.

Vrijedna ekipa NK Osijek TV-a producirala je i realizirala šesto ovosezonsko izdanje Bijelo-plavog jedanaesterca. Gosti ove emisije bili su nam pomoćnik sportskog direktora i glavni klupski skaut, nekad istaknuti vratar našeg prvoligaša Marin Skender te kapetan seniorske momčadi i hrvatski reprezentativac Borna Barišić. S njim smo razgovarali u povodu 25. rođendana i povratka na zeleni teren, nakon duže stanke uvjetovane ozljedom. Pripremili smo i „set“ vrhunskih obrana vratara Marka Malenice tijekom ove sezone, a nekoga od gledatelja smo i ovaj puta darivali prigodnim poklonom. Što se, pak, tiče rubrike „Bijelo-plave dumine“, u 60 sekundi pred kamerom nam je bio napadač Mirko Marić… I ovaj B-P jedanaesterac možete pogledati u programu HNTV-a u petak, 10. studenoga, od 21 sat.