Limači i Pioniri kluba iz Vukovarsko-srijemske županije izašli na teren s nogometašima Osijeka i Slaven Belupa.

I u susretu protiv Slaven Belupa naš je prvoligaš pozvao u goste mlade nogometaše iz jednog nogometnog kluba s područja Slavonije i Baranje. U subotu je to bio NK Hajduk iz Tovarnika, osnovan 1924. godine, koji se natječe u Drugoj županijskoj ligi Vukovarsko-Srijemskoj. U Gradski vrt su došli limači i pioniri, njih ukupno 25, uz pratnju svojih trenera i roditelja, pa im je autobus bio pun, a uspomene s ove utakmice lijepe i ugodne.

I Bijelo-plavi im uljepšali dan

Dječaci su izašli na teren s nogometašima osječkog i koprivničkog prvoligaša, a NK Osijek ih je darivao i prigodnim poklonima. Dobro raspoloženje nije im pokvarilo ni hladnije vrijeme, a za potpuni ugođaj pobrinuli su se Bijelo-plavi koji su Koprivničane svladali s 2:0 uz ponajbolju igru u posljednje vrijeme. Mladim Tovarničanima želimo puno uspjeha u njihovim natjecanjima u nastavku sezone!