NK Osijek je i ovaj puta okupio igrače, trenere, članove Uprave, sponzore i partnere Kluba, medije i ostale.

Na kraju jesenske polusezone Nogometni klub Osijek i ove je godine organizirao prigodno blagdansko okupljanje i druženje svojih igrača, trenera, uprave i uposlenika te za predstavnike, sponzora, klupskih partnera i medija. Došao je i gradonačelnik Ivan Vrkić kojega smo ove sezone često viđali i na tribinama Gradskog vrta.

Ovaj puta okupili smo se u lijepom prostoru Esseker centra, u opuštenoj i vrlo ugodnoj atmosferi. Pogledali smo pritom i kraći video o najljepšim trenucima našeg prvoligaša tijekom 2017., a bilo ih je zaista puno. To se posebno odnosi na sjajne europske nastupe i nezaboravno ozračje na punim tribinama Gradskog vrta, što već jako dugo nije bio slučaj u našem gradu, na sportskim manifestacijama...

Jura i „Film“ za dobru zabavu

Predsjednik Uprave Ivan Meštrović je čestitao Bijelo-plavima na ostvarenim uspjesima i zahvalio svima koji su na bilo koji način pomogli i pomažu našem prvoligašu, posebice navijačima koji su tijekom ove godine iskazali veliku privrženost Klubu. Druženje je uz domjenak potrajalo do kasnih večernjih sati, a za potpuni ugođaj pobrinuo se kultni band „Film“, dakako predvođen svojim frontmanom Jurom Stublićem

Slušali su se i zajednički pjevali njihovi brojni hitovi, a za bubnjevima je svoje glazbeno umijeće pokazao i klupski predsjednik. Posebno je bilo zanimljivo kada mu se pridružio i poznati rock glazbenik Zoran Kiki Lesendrić, pa su zajedno odsvirali neke od starijih, poznatih uspješnica