NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Stožer u punom pogonu

Sve je opet živnulo u Gradskom vrtu

Stožer u punom pogonu

09.01.2018.

Uz Zekića je pet pomoćnih trenera, po dva fizioterapeuta i liječnika, tri ekonoma, „tehniko“ i sportski direktor.

Od prvog dana zimskih priprema nogometaša Osijeka u punom je pogonu i stručni stožer našeg prvoligaša. Na čelu je, dakako, prvi trener Zoran Zekić koji je do sada 103 puta u službenim susretima vodio Bijelo-plave, a uz njega su svakodnevno i stalni pomoćnici: Ronald Grnja, Ivo Smoje, Mario Kuić, Domagoj Malovan i stručnjak za tjelesnu pripremu Marin Vučko. Puno posla imaju i naši fizioterapeuti Milan Marković i Frano Dušić, kao i trojac ekonoma zadužen za sportsku opremu: Goran i Željko Vincek te nezaobilazni Zoran Stranjak.

Briga i o najsitnijim detaljima

Zdravstvenu skrb o igračima vode klupski liječnici dr. Ivan Lovrić i dr. Neven Raguž koji organiziraju i sve potrebne preglede. Team manager, ujedno i direktor općih poslova, Hrvoje Barišić vodi brigu i o najsitnijim detaljima da bi momčad i stožer imali sve što je potrebno za nesmetan rad. Dakako da je uz Bijelo-plave uvijek i njihov sportski direktor Alen Petrović koji ovih dana obavlja i najviše razgovora na temu mogućih igračkih pojačanja koja su već neko vrijeme na osječkom „radaru“.

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti