Iskusni defanzivni veznjak i mladi ofanzivac posuđeni su ambicioznom talijanskom C ligašu.

Dvojica nogometaša Osijeka ovoga su utorka i službeno promijenila sredinu. Riječ je o iskusnom, 30-godišnjem defanzivnom veznjaku, po potrebi i stoperu Zoranu Lesjaku te mladom, 21-godišnjem ofanzivcu Josipu Špoljariću. Obojica su postali novi članovi talijanskog trećeligaša Santarcangela u kojem će ostati na posudbi do kraja ove sezone.

Suradnja je započela

Dogovor je brzo postignut, budući da je klub koji se natječe u Serie C odnedavno u vlasništvu Osijekova predsjednika Ivana Meštrovića. On je i u našem novogodišnjem interwiewu najavio kako će neki igrači Bijelo-plavih već ove zime pojačati Santarcangelo, što se sada i ostvaruje. Nije isključeno da će njihovim stopama krenuti još netko od onih naših prvotimaca koji su do sada bili na posudbi u nekim drugim sredinama.