Klupski direktor Igor Galić vrlo je zadovoljan ostvaren u 2017. i kaže da su rezultati premašili sva očekivanja.

Nogometni klub Osijek sportski je kolektiv Grada i Županije koji se najviše istaknuo tijekom protekle 2017. godine, pa je zavrijedio priznanje Zajednice sportskih udruga grada Osijeka i Sportske zajednice Osječko-baranjske županije. Na svečanosti u HNK-u pokale je primio glavni klupski direktor Igor Galić.

Dakako da je to velika čast, ujedno i velika obveza. Drago mi je zbog ovog priznanja jer se kroz njega očituje i naš rad. U protekle dvije godine napravili smo puno. Djeca su to prepoznala, odnosno njihovi roditelji s obzirom na rezultate naše seniorske momčadi, ali i Osijeka II i svih ostalih kategorija u Školi nogometa. Nadam se da će nam rezultati u budućnosti biti još bolji, riječi su direktora Bijelo-plavih.

Najuspješnija poslovna godina

Galić je, kao i svi ljudi u našem Klubu, doživio puno lijepih trenutaka i velikih pobjeda u prošloj kalendarskoj godini, koja je bila itekako uspješna...

Meni je to bila sigurno najbolja godina, neću reći u životu općenito, ali u poslovnoj karijeri svakako najznačajnija. To što smo napravili je nadmašilo sva naša očekivanja, a uložilo se jako puno i vremena i novaca.Bili smo korak do ulaska u Europa ligu, ali mi je drago i što su se ljudi vratili na stadion i što su Osječani i oni koji žive u okolici prepoznali ono što radimo. Kada igrate dva puta pred 15.000 svojih navijača to je stvarno odlično i nadam se da će na ljeto opet biti tako, možda još i bolje.

„Čekaju nas velika ulaganja“

Nije lako ostvariti bolje rezultate od dosadašnjih, to će svakako iziskivati još i više napora u svim klupskim strukturama, no direktor je je optimističan:

Ono što nas čeka su ulaganja koja vjerojatno u cijeloj Hrvatskoj nisu bila takva, kada je riječ o sportskoj infrastrukturi za mlađe kategorije. To će sigurno privući veliki broj djece koja će sigurno napraviti određeni pomak i vjerujem da ćemo dogodine opet biti najbolji sportski kolektiv.