Klub u vlasništvu Ivana Meštrovića „vozi“ na pogon posuđenih igrača iz Gradskog vrta

Naši igrači na posudbi u redovima talijanskog trećeligaša Santarcangela odlično su se snašli u novoj sredini. Potvrda je stigla i u subotu navečer na prvenstvenoj utakmici koju je klub u vlasništvu Ivana Meštrovića odigrao u gostima kod bolje plasirane Fermane. Rezultat je bio neriješen 1:1, a izjednačujući pogodak za Santarcangelo postigao je Zoran Lesjak u 80. minuti susreta. Iskusni je Lesjak na poziciji stopera odigrao cijeli susret baš kao i napadač Tomislav Štrkalj, dok je Josip Špoljarić na terenu bio do 59. minute, također u startnoj jedanaestorici.

Prethodno je zabio i Špoljarić

Spomenimo da je i u prošlom kolu jedan Osječanin bio strijelac za momčad koju s klupe vodi Alberto Cavasin. Špoljarić je pogodio mrežu za minimalnu pobjedu nad Albino Leffeom od 1:0. Santarcangelo u sljedećem kolu dočekuje Padovu, a trenutno zauzima 16. poziciju u Seriji C.