Posjetitelji će moći osvojiti besplatne ulaznice za derbi, kupiti polugodišnju kartu, a djeca se zabaviti…

„Zagrijavanje“ za derbi između Osijeka i Dinama u subotu će biti u TC Portanova i to u vremenu od 10 do 15 sati. Posjetitelji će imati prigodu osvojiti besplatne ulaznice, skrivene u prostoru najvećeg shopping centra u našem gradu, učlaniti se u Bijelo-plavi navijački klub i osigurati svoje polugodišnje ulaznice za sve utakmice našeg prvoligaša do kraja ove sezone.

Ozračje u znaku derbija

Roditelji se pozivaju da povedu i svoje mališane koje ćemo obojati u klupske, bijelo-plave boje i vrijeme do početka utakmice učiniti zanimljivijim, zagrijavajući se za sve ono što će potom uslijediti u Gradskom vrtu. Stoga će u TC Portanova ove subote ozračje biti u znaku nogometa i susreta ponajboljih hrvatskih klubova, koji će od 17 sati započeti svoj prvenstveni ogled na osječkom stadionu.