Momčad osječkog trećeligaša svladala je drugoligaša Bravo iz Ljubljane s 2:1

Svoju treću kontrolnu utakmicu na pripremama u Umagu odigrali su nogometaši Osijeka II. Ovaj puta protivnik im je bila momčad slovenskog drugoligaša Bravo iz Ljubljane, a susret je završio pobjedom Bijelo-plavih od 2:1. Slovence je potkraj prvog poluvremena u vodstvo doveo Kene, izjednačio je Rajić u 65., a drugi pogodak za Osječane postigao je Durdov u 87. minuti.

U petak protiv Šentjura

Za Bijelo-plave su igrali: Kukić, Šalinović, Šimunec, Ćosić, Hudeček (od 78. Čikvar), Žaper (od 70. Pilj), Soldić (od 70. Filipović), Talys (od 70. Marin), Rajić (od 70. Ždinjak), Mišković (od 60. Šimičić) i Llanos (od 60. Durdov). Sljedeću provjeru naš će trećeligaš imati protiv momčadi Šentjura koja je u istom stupnju natjecanja u susjednoj Sloveniji