NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
„Pokazati da vrijedimo više“

Robert Mudražija između dva derbija u Gradskom vrtu

„Pokazati da vrijedimo više“

13.02.2018.

Mladi veznjak našeg Kluba ističe kako derbi s Dinamom nije ni približno pokazao pravu sliku Bijelo-plavih.

U nogometu je uvijek dobro jer nam brzo dolaze nove utakmice, pa se o onima prethodnima i ne stigne previše razmišljati, posebice ako su rezultatski završile neuspješno. Tako su i Bijelo-plavi prihvatili činjenicu da nije bilo dobro protiv Dinama, te se uz kraću analizu onoga u čemu se najviše griješilo, odmah krenulo u pripremu susreta s Rijekom.

Protivnik je u subotu bio bolji, to nitko ne može osporiti. Isto tako je činjenica da su njihova prva četiri udarca prema našim vratima završila golovima, a da mi nismo iskoristili svoje šanse. No, nećemo sada iz dana u dan kukati i vraćati se na taj izgubljeni dvoboj. Tek je prva utakmica iza nas i ogled s Dinamom sigurno ni približno ne prikazuje realnu sliku naše kvalitete i mogućnosti. Nema nikakve dvojbe da možemo biti puno bolji, to sada treba i potvrditi protiv Rijeke, pričao nam je Robert Mudražija, mladi veznjak našeg prvoligaša.

Jedna pobjeda sve može promijeniti

Prvak Hrvatske u Gradski vrt stiže dodatno osokoljen visokom pobjedom nad Istrom 1961 od 4:0, kojom se Rijeka probila na treću poziciju. No, Osijek ima priliku u predstojećem derbiju ponovno prestići Kekovu momčad…

Riječani su nam najizravniji konkurent i bodovi s njima imaju posebnu vrijednost. Oni imaju određenih promjena u sastavu u odnosu na prvi dio sezone, činjenica je da su doveli neke nove, također kvalitetne igrače i sigurno je da su ostali i jaki i respektabilni. Kek ih je očito opet dobro posložio, a mi ne smijemo ponoviti onakve pogreške koje smo napravili protiv Dinama. Jedna dobra utakmica i pobjeda sve mogu kod nas popraviti i promijeniti na bolje, pa optimistično iščekujem subotu, poručio je Mudražija.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti