Iskusni branič bit će do kraja sezone u redovima Zeleno-žutih kojima se odmah stavlja na raspolaganje.

Nogometni  klub Osijek prihvatio je poziv pulske Istre 1961 da naš prvoligaš ponovno pomogne Zeleno-žutima kada je igrački kadar u pitanju. Naime, dogovorena je posudba iskusnog braniča Nikole Matasa (30) koji će do kraja ove sezone biti na raspolaganju treneru Puljana Darku Raić-Sudaru. Ovoga utorka uspješno su okončani razgovori na relaciji dva kluba, pa će se Matas zaputiti u Istru i pridružiti novim suigračima.

Pridružio se Aljoši Vojnoviću

Među njima je ostao Aljoša Vojnović koji je i većim dijelom protekle sezone bio na posudbi u pulskim redovima. Matas je od ljeta prošle godine rijetko bio u kombinacijama Zorana Zekića, pa je skupio pet nastupa u borbi za bodove i još jedan u Kupu Hrvatske. Ugovor s našim prvoligašem istječe mu u lipnju ove godine.