Djecu ponovno očekuje zanimljiva nagradna igra, a sve će se odvijati na prvom katu „Portanove“ od 17 do 20 sati.

Nastavlja se event „Portastična srijeda“ u Trgovačkom centru „Portanova“. Sredinom ovoga tjedna, točnije 7. ožujka, na prvom katu će biti upriličena kreativna nogometna radionica i nagradna igra „3-2-1 – skok u Nike shop!“. Sve će se odvijati u vremenu od 17 do 20 sati i sigurno će ponovno biti zanimljivo kao i tijekom prethodnih događaja koje smo organizirali na istome mjestu.

Poziv djeci i roditeljima

Bit će to prigoda i za nova učlanjivanja u Bijelo-plavi navijački klub. Stoga i ovaj puta pozivamo roditelje i njihovu djecu, i onu malu, ali i nešto stariju i veću, da nam se pridruže u „Portanovi“. I ove srijede ćemo mališanima rado obojati lica u bijelo-plavo i pružiti im zadovoljstvo natjecanja u našim igricama i pozitivnog ozračja koje je neizostavno!