NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osječanima dva prva mjesta!

Sjajni nastupi naših dječaka u Makedoniji

Osječanima dva prva mjesta!

10.03.2018.

Limači i Početnici našeg prvoligaša ostvarili su sve pobjede na međunarodnom turniru „Pandev Kup“.

Kakva dominacija Osječana u Strumici! Na prvom Međunarodnom turniru „Pandev Kup“ za mlađe kategorije naši su dječaci u obje konkurencije u kojima su nastupili – osvojili prvo mjesto! Pritom su i jedni i drugi pobijedili sve svoje suparnike, prvo u skupini, a potom i u razigravanju za konačan poredak. Ove subote Limači su prvo u polufinalu nadvisili makedonsku Akademiju Postolov s 2:1 (Luka Posavec i Mihael Marković), a potom su istim rezultatom u finalu svladali vršnjake iz Prilepa (Posavec i Lukas Ljubojević). Za najboljeg vratara turnira proglašen je naš Andro Papac, a osim njega i gore spomenutih strijelaca za Osijek su još igrali: Karlo Janjić, Domagoj Kurtović, Matej Miličić, Niko Kurtović, Gabriel Tomašević, Mateo Sabo, Lukas Turalija, Gabriel Pavličić, Luka Kovač, Lovro Mihaljević, Mateo Skeledžija, Marin Dunđer i Niko Momčilović. Trener je Matej Žitnjak.

Ivan Barić najbolji igrač turnira

Pobjednici turnira su i naši Početnici pod vodstvom Danijela Bogdana. Oni su u finalu bili bolji od vršnjaka iz New Starsa Smiljkovci (Skoplje) s vrlo uvjerljivih 8:1 (Ivan Barić 3, Ante Grgić 2, Fran Majdenić, Andrija Tomić i Marko Lakičević). Ivan Barić je najbolji igrač turnira, a još su u sastavu bili: Roko Rupčić, Noa Bilić, Dominik Damjanović, Patrik Jerković, Filip Leko, Šimun Begović, Leon Omerović, Hrvoje Jukopila, Ljubo Puljić, Lovro Jukić i Marko Polovina. Spomenimo da je u stručnom stožeru naših mlađih kategorija bio koordinator Tomislav Priegl, dakako i voditelj Škole nogometa Miroslav Žitnjak, kao i fizioterapeut Nikola Grgić.

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti