NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osječani u Sesvetama

Nogometni kup Hrvatske za juniore

Osječani u Sesvetama

13.03.2018.

Ovoga utorka igra se četvrtfinalni susret u koji naša momčad ulazi s jasno izraženom ambicijom za plasman u polufinale.

Juniori našeg prvoligaša ovoga utorka igraju četvrtfinale Kupa Hrvatske. Osječani gostuju u Sesvetama gdje će im se suprotstaviti istoimeni domaćin, a na rasporedu je samo jedna utakmica, što znači da će pobjednik ovoga ogleda izboriti plasman u polufinale. Bit će to drugi ovosezonski međusobni dvoboj Sesvećena i Bijelo-plavih, budući da su se sastali u prvenstvenom susretu, odigranom krajem kolovoza u Gradskom vrtu. Tada je rezultat bio neriješen 1:1, a strijelac za Osijek bio je Bosak.

Bijelo-plavi u ulozi favorita 

Može se reći da su osječki nogometaši favoriti u odnosu na protivnika od kojega su puno bolje plasirani i na prvenstvenoj ljestvici. Naime, Osječani su na trećem mjestu i trenutno imaju 15 bodova više u odnosu na momčad Sesveta koja zauzima 10. poziciju. Koliku važnost u našoj Školi nogometa pridaju ovoj utakmici svjedoči i činjenica da će na klupi, uz Tomislava Radotića, biti i trener Osijeka II Dino Skender. Naime, čak desetak igrača koji su već nastupali ili još uvijek nastupaju u momčadi našeg trećeligaša i nadalje mogu igrati i u juniorskom sastavu. 

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti