NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kompletna obnova travnjaka

Uskoro radovi na uređenju terena

Kompletna obnova travnjaka

13.03.2018.

Radovi će se izvoditi tijekom četiri tjedna, a sve mora biti gotovo do 4. lipnja, odnosno prije utakmice Hrvatska – Senegal.

Već smo na našoj web stranici objavili vijest da će se uskoro obnavljati glavni teren u Gradskom vrtu. Kao što je poznato, na našem će se stadionu odigrati prijateljska utakmica između nacionalnih vrsta Hrvatske i Senegala, uoči odlaska „Vatrenih“ na Svjetsko prvenstvo u Rusiju. Taj je susret na rasporedu 8. lipnja i do tada NK Osijek treba učiniti sve da travnjak dočeka našu reprezentaciju u idealnom stanju. No, nije u pitanju samo priprema za dolazak Dalićevih izabranika, nego u osječkom prvoligašu vode brigu i o tomu da bi za sve svoje domaće utakmice od iduće sezone imali optimalne uvjete za igru.

Izdizanje terena i nova drenaža

Osječani će iz navedenog razloga svoju posljednju ovosezonsku utakmicu u Gradskom vrtu odigrati 9. svibnja protiv Cibalije, nakon čega će gostovati kod Hajduka i u zadnjem kolu protiv Slaven Belupa u Koprivnici. Što se konkretnih radova tiče, direktor stadiona Ante Polić je pojasnio:

Bit će to kompletna sanacija terena, a radovi u takvome opsegu na samome travnjaku nikada ranije nisu bili obavljeni na našem stadionu. Riječ je o izdizanju terena, postavljanju odgovarajuće drenaže i svemu onome što je bitno i potrebno da bismo imali vrhunsku podlogu za igru. Važno je reći da će se sve raditi po preporuci struke, uvažavajući različite želje i zahtjeve. Svi radovi moraju biti gotovi do 4. lipnja, četiri dana prije utakmice Hrvatska – Senegal što znači da ćemo imati četiri tjedna na raspolaganju.

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti