Iskusni desni bočni, koji je trenutno u pulskoj Istri 1961, sudjelovao cijelu utakmicu u pobjedi Puljana

Od naših posuđenih igrača u drugim klubovima svih 90 minuta na terenu je, u momčadi Istre 1961, proveo iskusni Nikola Matas i dao svoj doprinos pobjedi Puljana nad Slaven Belupom od 2:1. Aljoše Vojnovića nije bilo u pulskim redovima zbog tri žuta kartona. Milovan Petrovikj se sa svojim Sepsijem bori za opstanak u rumunjskom prvenstvu. Igrali su neriješeno 2:2 na domaćem terenu protiv Voluntarija, a makedonski veznjak je u igru ušao u 64. minuti. Što se tiče naših igrača u drugoligaškim klubovima, Mihael Klepač nije bio u sastavu Varaždina u ogledu s Hajdukom II koji je završio remijem 2:2, dok je Borna Žitnjak čuvao mrežu Šibenika na gostovanju kod Hrvatskog dragovoljca (1:1).

Remi Santarcangela u Serie C

Benjamin Ždinjak je na posudbi u trećeligašu Čepinu u čijim redovima je igrao 90 minuta protiv Slavije u Pleternici gdje je bilo neriješeno 1:1, a Deni Stojanac je ostao na klupi za pričuve. U talijanskoj Serie C Santarcangelo je remizirao kod kuće s Triestinom (2:2) i nastavlja borbu za opstanak. Zoran Lesjak je opet bio na terenu tijekom cijeloga susreta, Josip Špoljarić nije ulazio s klupe, a Tomislava Štrkalja nije bilo u kombinacijama za momčad trenera Cavasina.