Bijelo-plavi danas gostuju u Zagrebu. Utakmica počinje u 17 sati, a aktualnosti s utakmice vam donosi MMM.

LOKOMOTIVA - OSIJEK 1:1

90' + 3 utakmica je završena neriješenim rezultatom 1:1. Pozdrav iz Kranjčevićeve!

90' + 1 umjesto Radonjića ulazi Babić.

89' prva zamjena kod "Lokosa". Igru napušta Kastrati, ušao je Barić.

87' "zicer" je imala Lokomotiva! Kastrati je asistirao Radonjiću koji je bio na svega 7-8 metara od vratiju Osijeka, međutim, Malenica je sada sjajno reagirao i sačuvao mrežu.

81' sjajna prilika za Osijek! Grgić je centrirao s desne strane, na glavu Marića koji je na visini peterca, ali je pucao zamalo pokraj desne vratnice! Ovo je bila idealna šansa za vodstvo gostiju.

80' Miočev udarac sa 18 metara ne pogađa okvir vratiju.

79' Osječani reagiraju smatrajući da je netko od igrača Lokomotive igrao rukom u šesnaestercu nakon pokušaja Hajradinovića, no nema kaznenog udarca.

72' izlazi Mudražija, u igri je Ejupi.

69' Majer pokazuje koliko je opasan u izvođenju slobodnih udaraca s obje strane. Sada je loptu ubacio u peterac, a Šunjić tek za malo zakasnio...

67' žuti karton za Mudražiju.

61' druga zamjena u redovima Bijelo-plavih. Igru je napustio Pilj, a ušao Hajradinović.

60' lijepa šansa za Osječane. Barišić je centrirao slijeva, lopta na drugoj vratnici dolazi do Bočkaja koji puca glavom sa šest metara, a Hendija finom paradom spašava pogodak!

53' još jednom su gosti bili neoprezni nakon udarca iz kuta, srećom pa je Majstorovićev udarac ipak na kraju blokiran.

48' Milović je opet opasan u prekidu, ubacio je Barišić, a stoper Bijelo-plavih je opet "na lopti", no ovaj puta nije bio precizan.

46' počinje drugi dio susreta pred oko 400-500 gledatelja u Kranjčevićevoj.

45' + 1 završeno je prvo poluvrijeme po jedan pogodak na svakoj strani.

44' Osijek je brzo stigao do izjednačenja! Bočkaj je s lijeve strane lijepo asistirao Miloviću koji je u prekidu došao pred suparnička vrata i vrlo mirno i precizno s desetak metara prizemnim udarcem svladao Hendiju.

44' 1:1 - MILOVIĆ

39' Lokomotiva je povela izravno iz kornera. Majer je iz desnog kuta ubacio loptu pred vrata Malenice, izostala je bolja reakcija Bijelo-plavih i njihova vratara, pa je lopta iznenađujuće završila u desnom kutu.

39' 1:0 - MAJER

39' Radonjić je snažno pucao s tridesetak metara, Malenici to nije bilo lako "ukrotiti".

35' ozlijeđenog Grezdu zamijenit će Bočkaj.

29' Osječani imaju kontrolu igre, no pravih pokušaja prema naprijed još uvijek nema.

20' žuti karton dobio je Karačić.

18' mirnije razdoblje utakmice u kojem nema većih uzbuđenja na terenu.

8' ubačaj Barišića s lijevog krila, lopta je preletjela Marića, a potom ni Grgić nije došao do nje u kaznenom prostoru.

3' bilo je opasno pred vratima Malenica. Karačić je ušao s desne strane u šesnaesterac, potom je ubacio loptu u peterac, srećom pa ona nije došla do Radonjića koji je "vrebao" prigodu koji metar dalje...

1' krenula je lopta s centra, utakmica je počela.

Glavni sudac je Matoc iz Zaprešića, kojemu će pomagati Crnčić (Vrbovec) i Zobenica (V. Gorica).

Za Lokomotivu će igrati: Hendija, Kolinger, Majstorović, Datković, Karačić, Šunjić, Burić, Krajinović, Majer, Kastrati i Radonjić. Pričuve su: Radelić-Žarkov, Knežević, Valentić, Barić, Babić i Hujber. Od standardnih prvotimaca nema Šempera, Chage, Ivanušeca i Krstanovića.

Trener Osijeka Zoran Zekić ovom prigodom ne može računati na požutjelog Lopu i još uvijek odsutnog Bobana. Sastav izgleda ovako: Malenica, Škorić, Milović, Šorša, Barišić, Mioč, Mudražija, Pilj, Grezda, Grgić i Marić. Na klupi su: Santini, Barać, Ejupi, Bočkaj, Šimunec, Pervan i Hajradinović.

Pozdrav iz Zagreba, sa stadiona u Kranjčevićevoj ulici!