Dinamo je poveo u Gradskom vrtu, ali je u drugom poluvremenu Osijek uspio postići dva gola i pobijediti.

Nakon pobjede naše juniorske momčadi u polufinalu Kupa Hrvatske, uspješni su nam bili i Kadeti. I oni su igrali protiv Dinama, također u poluzavršnici najmasovnijeg natjecanja, a rezultat je bio 2:1 za Bijelo-plave. Na terenu s umjetnom travom stadiona Gradski vrt gosti su poveli preko Hasića u 33. minuti, a preokret je uslijedio u nastavku. Prvo je Dino Vuksan u 41. minuti izjednačio na 1:1, a u završnici susreta, u 77. minuti, pogodak odluke postigao je Jakov Janček.

Domaćin iskoristio igrača više

Modri su od 58. minute ostali s igračem manje zbog crvenog kartona (drugi žuti), a mladi su Osječani iskoristili brojčanu prednost i na kraju zasluženo slavili. Za Osijek su igrali: Dubrović, Keć, Bognar (Mikšić), Vuksan, Pudić (Balunović), Vinogradac (Branšteter), Kuzminski, Kuprešak, Jošćak (Jozić), Stojčević (Janček) i Večerić.  Uzvratni je susret na rasporedu 18. travnja u Maksimiru.