NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Zaslužio pljesak i skandiranje

Gabrijel Boban igrač utakmice s Istrom 1961

Zaslužio pljesak i skandiranje

14.04.2018.

Na kraju susreta Kohorta je posebno podržala Osijekova napadača koji je odigrao vrlo dobro s Puljanima.

Nakon susreta između Osijeka i Istre 1961 u središtu pozornosti bio je – Gabrijel Boban. Njegova igra zaslužuje pljesak, kao i Kohortino skandiranje po odlasku igrača s terena. Veličanin u bijelo-plavom dresu je bio stalna i najveća opasnost za gostujuću obranu. Uostalom, idealno je asistirao Hajradinoviću za vodstvo naše momčadi, da bi u samoj završnici susreta i sam bio strijelac za konačnih 2:0.

Nakon onih slabih izdanja prošloga tjedna s Lokomotivom i Rudešom u Kranjčevićevoj ulici, ovo je za nas bila dosta teška utakmica koju smo morali dobiti. Opet nije bilo lako, ali smo pokazali karakter i zasluženo pobijedili, rekao je Boban odmah po svršetku dvoboja.

Učinkovito drugo poluvrijeme

U prvom poluvremenu nije to bila igra kakvu smo svi priželjkivali, zajedno s osječkim nogometašima. Međutim, u drugom dijelu utakmice sve je izgledalo kvalitetnije, a bilo je u konačnici i učinkovitije:

Ušli smo u igru s nekakvim grčem, pa je bilo dosta pogrešaka. U stanci između dva poluvremena smo se dogovorili kako moramo zaigrati u nastavku i bilo je puno bolje te smo osvojili bodove. Hvala navijačima koji su nas bodrili.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo7-37
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš7-101

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti