Na tribinama se okupilo 7.112 gledatelja, a Osijek je imao potporu tijekom cijele utakmice.

Na utakmici između Osijeka i Rangersa bilo je 7.112 gledatelja. NK Osijek zahvaljuje svim svojim navijačima koji su došli bodriti Bijelo-plave i tijekom cijele utakmice stvorili su lijepu atmosferu i pozitivno ozračje u Gradskom vrtu.

Inicijalno je sve, dakako, kretalo s Istoka, a potpora je stigla i sa Zapada i Juga dok je Sjever bio rezerviran za goste iz Škotske.

Ostaje poziv i za nedjelju

Na južnoj strani, ispod semafora, bili su članovi osječkih sportskih kolektiva i udruga koji su došli organizirano, kao što je to i ranije bio slučaj. Ta se praksa pokazala dobrom i sigurno će biti nastavljena i ubuduće. Važno je istaknuti da je sve proteklo u fer i korektnom, pravom sportskom ozračju, pa ni službene osobe nisu imale primjedbi na ponašanje navijača.

Veseli nas što nam već u nedjelju slijedi još jedna vrlo zanimljiva utakmica jer nam u prvom kolu HNL-a u goste dolazi splitski Hajduk.