Novi lijevi bočni u redovima Bijelo-plavih odigrao je jednu utakmicu za A reprezentaciju Slovenije.

1. Rođen je 21. lipnja 1993. u Murskoj Soboti. Igra na poziciji lijevog bočnog, a trenirati je počeo u Muri 05 gdje je prošao mlađe kategorije.

2. Tijekom 2013. došao je u Domžale i tamo se zadržao dvije godine. Dobre igre bile su mu preporuka za odlazak u Maribor.

3. U dresu „Viola“ odigrao je, tijekom sezone i pol, 45 utakmica da bi ga odlučio dovesti ponajbolji češki klub Viktoria Plzen.

4. Prošloga ljeta je otišao na posudbu u Pafos na Cipar, gdje je odradio proteklu sezonu uz 23 nastupa i dva postignuta pogotka.

5. Ima jedan nastup za A reprezentaciju Slovenije i to u domaćem prijateljskom ogledu s Kolumbijom u studenome 2014. godine.

6. Bio je u kombinacijama i za posljednju utakmicu koju su Slovenci odigrali početkom lipnja ove godine protiv Crne Gore u Podgorici.

7. Oženjen je i ima jednog sina, a obitelj mu uskoro dolazi u Osijek.

8. U Mariboru mu je trener bio Hrvat Kruno Jurčić.

9. S Nogometnim klubom Osijek potpisao je trogodišnji ugovor koji vrijedi do ljeta 2021.

10. Ljubitelj je NBA lige koju intenzivno prati, a klub za koji navija je New York Knicks.