Naš će stoper u Zaprešiću nastojati ostvariti kontinuitet nastupa u nastavku natjecateljske godine.

Stoper Bijelo-plavih Andrej Šimunec otišao je na posudbu u redove zaprešićkog Intera kojemu se pridružuje ovoga ponedjeljka. Dolaskom Gutierija Tomelina, stručni stožer Osijeka je procijenio da bi za Šimuneca bilo bolje ostvariti kontinuitet igara u nekoj drugoj sredini, a zanimanje za njega pokazali su Žuto-plavi.

Svi bi trebali imati koristi

Postignut je dogovor da naš centralni branič ode na posudbu jer prednost u Gradskom vrtu trenutno, uz iskusne Škorića i Gutija, imaju Lončar i Radeljić. No, Andrej je igrač koji bi u perspektivi mogao zasigurno dobro doći Bijelo-plavima, pa bi mu privremeni odlazak u Inter trebao koristiti.

Šimunec je dosad skupio 28 službenih nastupa za NK Osijek i postigao je 1 pogodak i to upravo Zaprešićanima u prošloj sezoni.