NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Unutarnja reorganizacija u Školi nogometa

Novosti iz Gradskog vrta

Unutarnja reorganizacija u Školi nogometa

07.08.2018.

Steinbrückner je preuzeo Juniore, Radotić je sada u Kadetima, Nikšić vodi Pionire, a raspoređeni su i svi drugi treneri.

U Školi nogometa našeg prvoligaša došlo je do unutarnje reorganizacije kada je o riječ o stručnom kadru. Već je otprije poznato da je vodeću ulogu u sportskom dijelu dobio povratnik u Gradski vrt, Ivica Kulešević dok je Miroslav Žitnjak sada voditelj tehničkog sektora.

Juniore I vodi Tomislav Steinbrückner, za Juniore II zadužen je Nikša Petrović, Kadete I preuzeo je Tomislav Radotić, dok s Kadetima II radi Stjepan Vranješ. Trener Pionira I postao je Vedran Nikšić, a Pionire II trenira Ante Bekavac. U toj kategoriji imamo i momčad Pionira III s kojima će raditi Tomislav Priegl.

Mlađe pioniri sada vodi Dražen Vidović, Mlađe pionire II preuzeo je Danijel Bogdan, s Početnicima I radi Hrvoje Kurtović, Početnici II su pod vodstvom Mateja Žitnjaka, Predpočetnici I treniraju pod trenerskom palicom Josipa Kovačevića, dok je za Predpočetnike II zadužen Zdenko Kurtović.

Uz trenere i četvorica koordinatora

Imamo i četvoricu koordinatora, to su Tomislav Steinbrückner u juniorskom, Tihomir Rudež u kadetskom, Goran Popović u pionirskom pogonu i Zdenko Kurtović u najmlađim uzrastima. Kondicijski trener je Dino Siber, dok s vratarima rade Zvjezdan Vibovec, Bojan Sičić, vanjski suradnik Vedran Marjanović i koordinator u tom dijelu Vlado Bilić. Fizioterapeuti su Dino Hribar, Nikola Grgić, Luka Mudrovčić i Vanja Trbojević, koordinator liječničke službe je dr. Dejan Hil. Tehnički tajnik škole nogometa je Dario Skender, a skautske zadaće obavljaju Ivo Vranješ i Ivan Maras.

HT Prva liga

1.Dinamo25+3864
2.Rijeka25+2047
3.Osijek25+1642
4.Lokomotiva25+1741
5.Hajduk25+1040
6.Gorica25+538
7.Inter-Zaprešić25-2724
8.Slaven Belupo25-1122
9.Istra 196125-2417
10.Rudeš25-447

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 29.03.2019. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 25. kolo

Rijeka - Osijek 3:1

HNK Rijeka, 17.03.2019. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti