Bijelo-plavi u Gradskom vrtu od 18:30 igraju protiv NK Istra 1961. Aktualnosti s utakmice vam donosi MMM.

OSIJEK - ISTRA 1961  3:0

90' + 2 Segado puca iz daljine, zamalo neprecizno.

81' treću zamjenu obavio je Zekić. Izlazi Bočkaj, ušao je Janža kojemu je ovo debi u momčadi Osijeka.

80' Hajradinović je odlično ubacio iz desnog kuta, a Lončar je glavom poslao loptu u mrežu za uvjerljivih 3:0.

80' 3:0 - LONČAR

76' druga zamjena kod Osječana. Na klupu odlazi Marić, ušao je povratnik Boban.

73' Igru je napustio Ivančić, zamijenio ga je Segado.

73' Hajradinović je s bijele točke sigurno i vrlo precizno pogodio lijevi kut za 2:0.

73' 2:0 - HAJRADINOVIĆ (11m)

72' jedanaesterac za Osijek nakon prekršaja Cardoza nad Mudražijom.

71' Henty još jednom bježi Puljanima, došao je u "zicer" i pucao, ali je Čondrić obranio njegov udarac.

69' Cardozo prebacuje vrata iz "slobodnjaka", iskosa s lijeve strane.

67' Traore je požutio.

66' ušao je Mioč umjesto Kamenara.

65' Espinosa pokušava iz daljine, nije to bilo precizno.

62' Henty je pobjegao Franiću, ovaj ipak u posljednji trenutak izbacuje loptu u korner.

61' javna opomena za Espinosu.

59' dvostruka zamjena kod Poljana. Nema više u igri Rubića i Miereza, ušli su Traore i Vila.

53' Henty je projurio po lijevom krilu, zatim je fino ubacio loptu u peterac, ali gosti uspjevaju otkloniti ovu prijetnju.

49' Osijek je terensku nadmoć okrunio pogotkom! Kamenar je sjajno okomitom loptom uposlio Hentyja koji je izmaknuo suparničkoj obrani, došao sam ispred Čondrića i onda ga lijepo svladao s desetak metara, pogodivši desni donji kut.

49' 1:0 - HENTY

48' pucao je Hajradinović iz daljine, Čondrić je uspio odbiti loptu u polje.

46' počinje drugi dio susreta, na tribinama je 2.359 gledatelja

45' +1 na odmor se odlazi bez pogodaka.

40' puca Bočkaj iskosa s lijeve strane, ipak nije pogodio okvir vratiju.

38' Grgić je ubacio s desnog krila, međutim, lopta ne dolazi do Marića koji je bio u idealnoj poziciji .

37' u šansi je Kamenar, pokušao je prebaciti malo istrčalog vratara Istre, ali nije uspio.

36' Visoko je lopta padala u gostujući šesnaesterac, Čondrić je loše reagirao, no Marić ne uspjeva glavom u petercu doći do lopte.

27' Kamenar je u kaznenom prostoru, međutim, loše je odigrao povratnu loptu, pa je olako propuštena situacija koja je više obećevala...

23' opasna kontra Puljana, pucao je Sane sa 18 metara, lopta odlazi pokraj desne vratnice.

21' žuti karton, prvi na utakmici, dobio je Škorić, novi kapetan Osijeka.

19' Mierez je prvi zaprijetio u momčadi Istre 1961, ali nije dobro zahvatio loptu, pa nije bilo ni šanse za goste.

14' Kamenar je u situaciji za udarac nakon lijepe akcije domaćih, no odlučio se za dribling koji nije "prošao", pa je i opasnost otklonjena.

7' Marić je proigrao Mudražiju koji puca iz okreta u šesnaestercu, gosti izbacuju loptu u korner.

1' počinje utakmica između Bijelo-plavih i Žuto-zelenih.

Suci su: I. Vučković, I. Krmar i L. Pušić (svi iz Zagreba).

Za Istru 1961 će igrati: Čondrić, Oneto, Grujević, Ruzbić, Rodriguez,, Espinosa, Mierez, Franić, Sane, Ivančić i Cardozo. Pričuve su: Landeta, Čuljak, Bosančić, Vila, Segado, Miljanić i Traore.

Zekić je odlučio izvesti na teren istu jedanaestoricu kao i protiv Rudeša u prošlom kolu, to znači da su u sastavu: Malenica, Lončar, Tomelin, Škorić, Grgić, Bočkaj, Mudražija, Kamenar, Hajradinović, Marić i Henty. Na klupi su: Santini, Mioč, Boban, Lopa, Šorša, Pilj i Janža.

Na osječkom stadionu u 3. kolu HT Prve lige Osijek je domaćin pulskom prvoligašu, pozdrav iz Gradskog vrta!