Posudba će potrajati do kraja ove sezone, a osječki veznjak za novi klub bi mogao zaigrati već predstojećeg vikenda.

Nastavlja se suradnja prijateljskih klubova, našega Osijeka i Puskas Akademije iz mađarskog Felcsuta, nedaleko od Budimpešte. Tamo će karijeru nastaviti naš 23-godišnji veznjak Benedik Mioč koji odlazi na posudbu do kraja ove sezone. Sve je usuglašeno između sve tri zainteresirane strane i ove srijede je Benedik već u Mađarskoj kako bi se na vrijeme mogla obaviti registracija za Puskas Akademiju jer bi u tom slučaju pravo nastupa stekao već u subotu.

Približio se stotom nastupu

Mioč je za Bijelo-plave debitirao 1. ožujka 2013. godine na utakmici protiv Splita u Parku mladeži, pod vodstvom trenera Stanka Mršića, kada je ušao u posljednjim minutama susreta. Do sada je skupio 98 nastupa u tri natjecanja za momčad Osijeka: 81 u HNL-u, 6 u Kupu Hrvatske i 11 u kvalifikacijama Europske lige. Strijelac je bio ukupno pet puta. U ovoj je natjecateljskoj godini u osječkom sastavu participirao u osam od ukupno devet odigranih utakmica.