Do ulaznica možete u prostoru ispred VIP salona, ispod tribine Zapad, a u subotu na ulazu G 5 Gradskog vrta.

Ovo je posljednji tjedan prodaje godišnjih ulaznica za domaće utakmice Nogometnog kluba Osijek. Trenutno ih možete kupiti u prostoru ispred VIP-a stadiona Gradski vrt, koji se nalazi ispod tribine Zapad. Kupovinom godišnje ulaznice navijači imaju mogućnost gledati i sve susrete Osijeka II u drugoligaškom natjecanju ove sezone koii se također igraju na našem stadionu, budući da su oni uračunati u cijenu.

Do godišnjih ulaznica možete svakodnevno, radnim danom u vremenu od 16 do 18 sati, dok će se na dan utakmice s Lokomotivom, dakle u subotu, prodavati od 12 do 21 sat na ulazu G5 ispred prostorija Atletskog kluba Slavonija Žito.