NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Bočkaj ostaje pod upitnikom

Trenutno stanje u redovima Bijelo-plavih

Bočkaj ostaje pod upitnikom

18.09.2018.

Naš je „Pero bombardero“ zaradio lakšu ozljedu lista u derbiju s Rijekom, a htio bi igrati protiv svoga Zagorca u srijedu.

Dan uoči susreta šesnaestine finala Kupa Hrvatske, kojega će naša momčad u srijedu, 19. rujna, odigrati protiv Zagorca u Krapini, fizioterapeuti Bijelo-plavih Milan Marković i Frano Dušić nisu u nekoj posebnoj gužvi. Osim redovitih masaža, nešto više posla imaju samo oko Petra Bočkaja koji je dobio udarac u list na utakmici s Rijekom. Odmah poslije derbija je učinjeno sve što je potrebno da bi se ta ozljeda što brže sanirala, a hoće li „Pero bombardero“ nastupiti u ogledu sa svojim matičnim klubom ili će ga se ipak poštedjeti za prvenstveni dvoboj s Goricom, odluka je na stručnom stožeru.

Sigurno će biti promjena

Svi znamo da bi Bočkaj silno želio zaigrati na terenu na kojemu je i započeo nogometnu karijeru, posebice jer će u publici biti cijela njegova obitelj uz puno rođaka i prijatelja…

Ostali su osječki prvotimci bez ikakvih „ožiljaka“ napustili Rujevicu i spremni iščekuju novi nastup. Iz Opatije, naše redovite kvarnerske baze, put Zagorja se kreće u utorak u prijepodnevnim satima, a izvjesno je kako će momčad doživjeti određene promjene u odnosu na nedjeljni prvenstveni dvoboj.

Među onima koji su ove sezone bili u kadru, a trenutno nedostaju i dalje su Gabrijel Boban i Marin Pilj.

 

 

HT Prva liga

1.Dinamo36+5492
2.Rijeka36+3467
3.Osijek36+2562
4.Hajduk36+2062
5.Gorica36+1159
6.Lokomotiva36+849
7.Slaven Belupo36-1237
8.Inter-Zaprešić36-4431
9.Istra 196136-4225
10.Rudeš36-5414

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti