Bijelo-plavi danas igraju šesnaestinu finala Kupa u Krapini! Aktualnosti s utakmice vam donosi MMM.

ZAGOREC - OSIJEK 0:3

srdačan pozdrav iz Zagorja!

90' utakmica je završena bez sudačke nadoknade, a Osijek je bez ikakvih problema izborio prolaz u osminu finala Kupa Hrvatske.

87' Šorša je centrirao s desnog krila, Štrkalj je bio na pravom mjestu i glavom poslao loptu u sam desni kut za 0:3.

87' 0:3 - ŠTRKALJ

86' nakon dužeg vremena i Zagorec prijeti. Pucao je Majcenić, nije pogodio u okvir vratiju.

80' ušao je Hajradinović umjesto Stavitskog.

79' Bočkaj stalno pokušava doći do pogotka, no dobro ga blokiraju domaći.

75' izlazi Hoić, u igri je Turniški.

69' sada ulazi ljubimac publike, Petar Bočkaj. Pervan je svoje odradio za danas uz postignuti pogodak i pogođenu gredu.

64' u redovima domaćih izašao je Landripet, a ušao Kanceljak.

63' Marić prepušta Štrkalju svoje mjesto u napadu.

62' opet je Marić u odličnoj prigodi i ponovno ne uspjeva zabiti gol...

62' redaju se prigode Osječana. Sada je pucao Marić, a čuvar mreže Zagorca se i ovaj puta iskazao.

61' Radeljić vrlo dobro pucao glavom nakon prekida, domaći vratar loptu odbija u gredu i uz dosta sreće domaćin nije još jednom kapitulirao.

60' Lopa je na udarcu, no ipak je blokiran.

58' Pervan puca malo iskosa s desne strane, nije to bilo dobro.

56' u kakvoj su situaciji bili Marić i Lopa, nevjerojatno da to nije bio i treći pogodak za Bijelo-plave jer su se obojica nalazila u petercu domaćina.

54' Kamenar i Lopa su izigrali obranu domaćina, ovaj prvi je pored neodlučnih Krapinjana izbio sam ispred Babića i rutinski loptu poslao pokraj njega u lijevi donji kut za 0:2.

54' 0:2 - KAMENAR

53' Stavitski je dobro centrirao s desne strane, točno na glavu Kamenaru koji itekako dobru prigodu ne pretvara u pogodak.

49' na drugoj strani Santiniju prijeti Postonjski, ali ne uspjeva učiniti ništa konkretnije.

48' Pervan je sjajno pucao s dvadesetak metara i  pogodio gredu!

46' na početku smo drugog dijela utakmice. Na tribinama je oko 600 gledatelja, među njima i skupina od petnaestak pripadnika Kohorte.

45' završeno je prvo poluvrijeme, minimalnim vodstvom Bijelo-plavih uz pogodak Pervana iz 34. minute.

43' pucao je Stavitski s 25 metara, lak je to plijen za Babića.

38' Marić je pokušao iz daljine, nije to bilo opasno.

36' Lopa je dobro pucao s 22-23 metra, lopta završava malo iznad grede.

34' Osijek je došao u vodstvo. Prvo je Lopa nakon proigravanja Stavitskog imao odličnu situaciju za udarac, no vratara Zagorca je to obranio, lopta se potom odbila do Pervana koji je glavom postigao pogodak.

34' 0:1 - PERVAN

32' Pervan je u sličnoj situaciji na drugoj strani, iz šesnasterca je pucao dosta jako, ali lopta odlazi pokraj lijeve vratnice.

31' pravu su prigodu sada imali domaćini. Smrekar je pokazao da mu malo treba da izbori poziciju za udarac, snažno je opalio po lopti, a Santini je odlično reagirao.

27' poduzetni Ćavar pokušava iz daljine, Babić je siguran.

23' Lopa ubacuje iz kornera, skočio je Radeljić i zahvatio loptu čelom, no nije bio precizan.

18' Kamenar je asistirao Mariću u kazhenom prostoru, ovaj je pucao, međutim, Cerovec je blokirao njegov pokušaj.

12' Janža je centrirao s lijevog krila na glavu Kamenara koji ne uspjeva pogoditi okvir vratiju.

10' u prvih deset minuta vidjeli smo dva bezopasna pokušaja, po jedan na obje strane. Pucali su prvo Pervan, potom i Majcenić.

1' počinje utakmica u Krapini.

Suci su: G. Pečarić, L. Pušić i A. Marić, svi iz Zagreba.

Zagorec će igrati u sastavu: Babić, Sambol, Cerovec, Kunštek, Landripet, Puklin, Majcenić, Poljak, Hoić, Postonjski i Smrekar. Na klupi su: Vinceljak, Konjić, Turniški, Kanceljak, Pasariček, Sedak i Hanžić.

Za Bijelo-plave će utakmicu započeti: Santini, Šutalo, Radeljić, Šorša, Janža, Ćavar, Kamenar, Pervan, Stavitski, Lopa i Marić. Pričuve su: Ivušić, Bočkaj, Štrkalj, Mudražija, Škorić, Grgić i Hajradinović.

Svim posjetiteljima službene web stranice NK Osijek, pozdrav ovaj puta upućujemo iz Krapine sa stadiona ŠRC Podgora! Očekuje nas susret šesnaestine finala Kupa Hrvatske između domaćeg trećeligaša Zagorca i našeg Osijeka.