Bijelo-plavi danas gostuju u Zagrebu. Utakmica počinje u 15 sati, a aktualnosti s utakmice vam donosi MMM.

RUDEŠ - OSIJEK 1:4

90' + 3 utakmica je završena, Osijek je u drugom poluvremenu deklasirao domaćina i na kraju rezultatski zaostatak pretvorio u uvjerljiv trijumf od 4:1. Pozdrav iz Kranjčevićeve!

90' Bočkaj je u šansi, domaći čuvar mreže loptu odbija u korner.

88' potpuno nepotrebno požutio je i Marić.

86' Pilj je dobio žuti karton.

85' Pervan prebacuje istrčalog Banića, ali i njegova vrata...

84' nervozni Bočkaj i Obanor su dobili žute kartone.

83' igru napušta Kamenar, ušao je Pervan.

81' Najbolja akcija na utakmici za 1:4! Uporni je Bočkaj osvojio loptu uz desnu aut-liniju, potom idealno i pravovremeno proigrao Marića koji je utrčao u šesnaesterac i kada je mogao i sam pucati, nesebično je asistirao Bobanu u sredini, a ovaj bez problema iz blizine pogađa mrežu.

81 1:4 - BOBAN

77' izlazi Pušić, na terenu je Ćavar.

71' U momčadi Rudeša u igri je Petrović umjesto Jukića.

71' izašao je Hajradinović, a ušao Pilj.

68' Kamenar jako dobro gađa desni kut, Banić odbija loptu do Bobana koji pogađa mređu, no ipak je u zaleđu.

67' sada je krasnu šansu za smanjenje rezultatra imao Rodrigues, ali ga je Malenica onemogućio u postizanju pogotka. Rezultat ostaje 1:3.

66' Hajradinović savršeno asistira Mariću koji puca sa 11-12 metara i šalje loptu iznad grede.

64' požutio je Joao.

60' Tomičić je izašao iz igre, ušao je Henrique.

59' Hajradinović je, kao i obično, sigurno pogodio. Banić je pogodio stranu, ali je lopta bila previša snažno i precizno upućena u lijevi donji kut za novi pogodak Osječana.

59' 1:3 - HAJRADINOVIĆ (11m)

58' kazneni udarac za Bijelo-plave! Vojković se našao u kontaktu s utrčalim Marićem i sudac Križarić je pokazao na bijelu točku.

55' evo novog osječkog pogotka! Bočkaj je jako dobro centrirao, visoko je skočio Marić i glavom poslao neobranjivo loptu u gornji lijevi kut za 1:2.

55' 1:2 - MARIĆ

54' Škorić je sada pucao glavom i bio vrlo bliizu drugom pogotku, međutim, opet je Banić odlično intervenirao!

54' Pušić idealno asistira Mariću koji je sam ispred Banića koji je ipak spretno uspio sačuvati svoju mrežu!

52' Osijek je stigao do izjednačenja! Bočkaj je ubacio iz prekida s desne strane, Škorić je na trenutak ostao sam u kaznenom prostoru, ispružio nogu i precizno poslao loptu u lijevi kut za 1:1.

52' 1:1 - ŠKORIĆ

49' igru je napustio Boršić, ušao je Vojković.

48' Kamenar puca iz daljine, siguran je vratar domaćih.

46' počeo je drugi dio susreta u Kranjčevićevoj.

45' + 1 završeno je prvo poluvijeme, Rudeš vodi 1:0.

45' Rodrigues je bio vrlo spretan u gostujućem šesnaestercu i malo je nedostajalo da matira Malenicu. Odmah potom je pucao Filipović, nije to bilo precizno.

42' Filipović je zaradio javnu opomenu.

36' Boban šalje loptu u vratnicu nakon proigravanja Hajradinovića! Potom je i Kamenar bio u velikoj šansi, ali je netko iz obrane Rudeša uspio zaustaviti loptu na putu ka vratima...

33' opet je Tomičić u polukontri, no blokiran mu je udarac. Sada je požutio Škorić.

32' Marić puca glavom i ne pogađa okvir vratiju.

31' udarci Pušića i Hajradinovića s 20-ak metara nisu bili dovoljno snažni da bi Banić kapitulirao.

31' Tomičić je bio u izglednoj situaciji za udarac, loptu je poslao iznad grede.

26' Hajradinović asistira Mariću kojemu lopta ide na glavu, no napadač Osijeka ne uspjeva nadmudriti Banića.

26' Boršić je dobio žuti karton.

16' Marić u kaznenom prostoru daje loptu na lijevu stranu za Bobana koji ubacuje u sredinu, lopta pogađa Pantalona u ruku, ali Križarić pokazuje da je to bila ruka uz tijelo, pa nema jedanaesterca.

15' nakon kornera prva velika prilika za Osijek! Marić je pucao sa desetak metara iskosa, ali je njegov udarac Banić nogom obranio.

9' domaćin je došao u vodstvo. Šutalo je pokušao izbiti loptu iz svog šesnaesterca, ona je došla na desno krilo do Tomičića koji je ubacuje u peterac, a Mrkonjić ovakvu prigodu ne propušta. Rudeš je poveo 1:0.

9' 1:0 - MRKONJIĆ

2' Kalik je prvi isprobao udarac, lopta je odbijena u bloku i završava u vanjskom dijelu mreže.

2' sudac je I. Križarić (Čakovec), a pomoćnici N. Kečkiš (Virovitica) i M. Stolnik (Hrašćica).

1' U sastavu Rudeša su: Banić, Pantalon, Obanor, Kalik, Mrkonjić, Filipović, Boršić, Joao, Rodrigues, Tomičić i Jukić.

1' susret je počeo, a za Osijek igraju: Malenica, Škorić, Lončar, Šutalo, Janža, Pušić, Kamenar, Bočkaj, Hajradinović, Boban i Marić.

Pozdrav iz Kranjčevićeve! U iščekivanju smo početka utakmice izmedju Rudeša i Osijeka.