U Gradskom vrtu je stasavao od mlađih kategorija do prve momčadi za koju je dosad ukupno odigrao 145 utakmica.

Nogometni klub Osijek želi sve najbolje svome prvotimcu Domagoju Pušiću koji ove srijede slavi 27. rođendan! Sada već iskusni veznjak rođen je 24. listopada 1991. u Osijeku i u našem je Klubu stasavao od najmlađih kategorija do prve momčadi. Bio je i član mladih reprezentacija Hrvatske (U-18 i U-19), a u HNL-u je debitirao 24. kolovoza 2008. kada su Osječani gostovali kod Zagreba u Kranjčevićevoj ulici i izgubili s 2:1 u samoj završnici susreta. Pušić je ušao u igru u 81. minuti, kada je 17-godišnjaka s klupe tadašnji trener Ilija Lončarević odlučio poslati u „vatru“.

Kratko u Rijeci, Zadru i Luganu

Od tada, pa do danas Domagoj je odigrao točno 120 prvenstvenih utakmica za Bijelo-plave, 16 nastupa zabilježio je u Kupu Hrvatske, a 9 u kvalifikacijama Europske lige. Što se golova tiče, u ligaškom natjecanju ih je postigao 6, dok je u Kupu dodao još jedan. Iz Gradskog vrta je krajem ljeta 2013. otišao u Rijeku, u ono vrijeme kada su se naši nogometaši morali transferirati da bi Klub mogao opstati u okolnostima stalnih dugovanja. Godinu dana kasnije Pušić je Kvarner zamijenio Zadrom u kojemu je bio ponajbolji igrač. U srpnju 2015. je potpisao za švicarski Lugano u kojem se zadržao jednu sezonu, da bi ga NK Osijek vratio u svoje redove.