Steinbrucknerovi učenici u subotu na Bikari, s početkom u 10 sati, igraju prvenstveni susret s vršnjacima iz Splita.

Ovoga vikenda Juniori našeg prvoligaša imaju vrlo tešku zadaću u borbi za prvenstvene bodove. U goste im stiže splitski Hajduk koji je s 18 bodova samo na bod zaostatka od vodećeg dvojca Rijeke i Istre 1961. Stoga je jasno da će se učenici Tomislava Steinbrucknera morati itekako namučiti da bi došli do bodova u ovome susretu koji će se odigrati u subotu na Bikari s početkom u 10 sati. Osječani imaju veliki motiv, to nije nimalo upitno, a nadamo se da će na najbolji način iskazati i svoje individualne i momčadske kvalitete.

Kadetska reprezentacija uspješna u kvalifikacijama

Pioniri i Kadeti s Hajdukom će igrati u utorak, 6. studenoga. Kadetska reprezentacija, naime, i dalje je okupljena u Sinju gdje odigrava uvodne kvalifikacije za plasman na Europsko prvenstvo. Izabranici Petra Krpana, među kojima su i članovi našeg Kluba Filip Kovačević i Luka Branšteter, prvo su uvjerljivo svladali Armeniju s 3:0, da bi potom istim rezultatom bili bolji i od Andore. To znači da je Hrvatska već potvrdila plasman u drugi kvalifikacijski krug, a isto je ostvarila i selekcija Italije s kojom će „Kockasti“ ovoga petka odigrati dvoboj koji odlučuje o pobjedniku skupine.