Mlađe kategorije sportskih kolektiva i nadalje će izlaziti s igračima na teren prije domaćih utakmica NK Osijek.

Nogometni klub Osijek već duže vrijeme omogućuje članovima nogometnih škola s područja Slavonije i Baranje dolazak u Gradski vrt, na sve službene utakmice našeg prvoligaša. Djeca tom prigodom izlaze na teren s igračima i sucima utakmice, pa ih i gledatelji imaju prigodu pozdraviti, a može ih se vidjeti i u izravnim TV prijenosima. Već smo ugostili brojne dječake i djevojčice iz mnogih klubova što ćemo činiti i ubuduće, u domaćim ogledima Bijelo-plavih.

Prijave se primaju u marketingu NK Osijek

Ovo je prilika da izvjestimo i sve ostale sportske kolektive, ne nužno nogometne, da i njihovi članovi također mogu doći u prigodu organizirano doći na naš stadion. Potrebno je poslati upit na mail adresu marketing@nk-osijek.hr, nakon čega će dobiti obrazac kojega trebaju ukratko ispuniti s osnovnim podacima o klubu i mlađim kategorijama koje imaju.

Sigurno će im takvo iskustvo ostati u lijepom sjećanju, a kako je to, primjerice, izgledalo prije utakmice Osijek – Dinamo pogledajte u našem video zapisu…