NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Mudražija: Jedva čekam utakmicu

Naš mladi reprezentativac zaliječio ozljedu

Mudražija: Jedva čekam utakmicu

08.11.2018.

Nakon problema s aduktorom, naš veznjak je spreman za nastup poslije gotovo šest tjedana stanke.

Nakon gotovo šest tjedana stanke u redovite treninge naše momčadi uključio se Robert Mudražija. Svakako nam je nedostajao u proteklom razdoblju jer je do ozljede definitivno bio jedan od najistaknutijih pojedinaca u redovima Bijelo-plavih.

Znate i sami da sam se pokušao vratiti ranije, da sam u Velikoj počeo intenzivnije trenirati, ali se ponovno pojavila bol u tom predjelu između aduktora i kuka. Sada se osjećam dobro, jedino što se energetski moram podignuti na nešto veću razinu. No, svakako je puno bolje stanje nego li je bilo. Spreman sam za subotu i jedva čekam ponovno se naći u momčadi, rekao je mladi hrvatski reprezentativac.

Opet je nužno pobjeđivati

Robert dugo nije mogao pomoći suigračima na terenu, nego ih je pratio kao gledatelj i navijač.

Bilo je sve jako dobro u onoj dugačkoj gostujućoj seriji, jedino je šteta što smo protiv Istre u Puli ispustili preostala dva boda u posljednjim minutama susreta. S Dinamom smo izgledali vrlo kvalitetno u prvom poluvremenu, no ne smijemo se zadovoljavati time da samo u jednom dijelu utakmice budemo na toj razini, posebice jer smo ostali bez ijednog boda.

Osječani su trenutno treći na ljestvici, a mala je bodovna razlika između njih, Lokomotive, Gorice i Rijeke

Sve su to vrlo dobre momčadi što pokazuju i njihovi rezultati. No, prvenstveno gledamo sebe i vjerujemo u vlastitu snagu i mogućnosti. Želimo se vratiti na drugu poziciju, a da bismo to učinili, opet je nužno pobjeđivati.

Stanku dočekati s tri nova boda

U subotu Osijek gostuje kod Slaven Belupa u Koprivnici. Za našeg veznjaka će to biti povratak u konkurenciju za najbolju momčad.

Ostali smo bez dva boda u domaćem ogledu s njima, kada su nam zabili u 86. minuti. Vjerujem da ćemo ovaj puta biti sretniji i zadovoljni po svršetku dvoboja. Želimo prvenstvenu stanku dočekati s nova tri boda na svom kontu.

Mudražija je član naše U-21 nacionalne vrste koja je ostvarila cilj u kvalifikacijskom ciklusu i ispunila očekivanja javnosti…

Žao mi je što nisam mogao biti s njima u tim završnim nastupima. O kakvoj igračkoj kvaliteti je riječ vidi se i po tomu što nam reprezentacija ostvaruje odlične rezultate i kada nije kompletna. Jako mi je drago zbog plasmana na Europsko prvenstvo i nadam se da ću se svojim igrama vratiti među one koji će i nadalje biti u kadru.

HT Prva liga

1.Dinamo14+2036
2.Lokomotiva14+1728
3.Osijek14+1427
4.Gorica14+526
5.Rijeka14+1024
6.Hajduk14-216
7.Slaven Belupo14-613
8.Inter-Zaprešić14-1611
9.Istra 196114-149
10.Rudeš14-282

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 15. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 25.11.2018. 17:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 14. kolo

Slaven Belupo - Osijek 0:2

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 10.11.2018. 15:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti