Bijelo-plavi danas gostuju u Koprivnici. Utakmica počinje u 15:00h, a aktualnosti s utakmice vam donosi MMM.

SLAVEN BELUPO - OSIJEK 0:2

90' + 3 utakmica je završena zasluženom pobjedom Osječana koji su bili bolji i konkretniji u drugom dijelu susreta te golovima Hajradinovića i Pilja osvojili važne bodove u Koprivnici.

90' + 1 glavom je pucao Jelić, Malenica je to obranio.

90' izlazi Mudražija, na terenu je Pervan. Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

90' požutio je Ćavar.

85' igru napušta Boban, ulazi Štrkalj.

82' Fantastičan pogodak Pilja iz slobodnog udarca! Omaleni osječki veznjak je prebacio "živi zid" sa 17 metara i pogodio gotovo isto ono mjesto koje je naciljao i Hajradinović prilikom prvog pogotka, sam desni gornji kut za 0:2!

82' 0:2 -PILJ

81' Hajradinović je požutio i neće ga biti u sljedećem ogledu s Lokomotivom.

80' posljednja zamjena kod Slaven Belupa. Na klupu odlazi Delić, i igri je Jelić.

79' Doležal ne uspjeva ozbiljnije ugroziti osječka vrata.

77' izlazi Kamenar, ulazi Pilj.

75' dosta je mirna utakmica, nema onih pokušaja koje bismo morali posebno spomenuti.

67' Kombinirali su Boban i Marić, nije to bilo konkretno.

60' igru je napustio Nowak, a ušao je Goda.

59' Osijek je poveo u Koprivnici i to napokon iz sjajno izrađene akcije. Janža je proigrao Marića koji je pobjegao obrani domaćina i potom idealno odigrao povratnu loptu za utrčalog Hajradinovića. Uslijedio je vrlo odmjeren i precizan udarac sa desetak metara i lopta je odsjela  u gornjem desnom kutu za 0:1.

59' 0:1 - HAJRADINOVIĆ

56' ušao je Gordana umjesto Aparicija.

55' Mateus puca iskosa s desne strane, lopta odlazi nekoliko metara iznad grede.

50' prva prigoda u nastavku i to za Osijek. Marić je asistirao Hajradinoviću koji je pucao, međutim, nije to bilo dovoljno snažno da bi Filipović kapitulirao.

46' počinje nastavak dvoboja, nema izmjena ni u koprivničkom, ni u osječkom sastavu.

45' završeno je prvo poluvrijeme, malo toga smo vidjeli tijekom dosadašnjih 45 minuta.

44' Ćavar je bio na udarcu, preslabo da bi Filipović bio na većem iskušenju.

43' pokušaj Aparicija iz daljine, Malenica nije imao posla.

40' ubacio je Hajradinović iz prekida, Škorić je pucao u padu sa 6-7 metara, no ni to nije išlo u okvir vratiju.

39' griješe nogometaši Slaven Belupa, Hajradinović može neometan pucati s dvadesetak metara, ali je to učinio slabo.

37' Janža je proigrao Mudražiju koji je u kaznenom prostoru, ali se nije uspio izboriti za udarac ili možda povratnu loptu nekome od suigrača. ..

35' pucao je Delić, korner je za domaćina.

27' Marić je iz povoljne situacije uputio udarac lijevom nogom, lopta odlazi pokraj lijeve vratnice.

24' polovica je prvog dijela susreta, još  uvijek s obostrano dosta pogrešaka u proigravanjima, pa nema ni pravih prigoda.

17' prva ozbiljnija situacija na utakmici. Lopta je s lijevog krila ubačena u kazneni prostor, Doležal je nije uspio primiriti u dobroj situaciji i to je bila sretna okolnost za Malenicu i suigrače.

7' Koprivničani su zgusnuli sredinu terena, kako bi onemogućili goste da razviju igru i kroz kombinatoriku u veznom redu dolaze pred vrata Filipovića.

1' počela je utakmica u Koprivnici, sretno Bijelo-plavi!

Sudit će D. Strukan (Split) s pomoćnicima B. Križarićem (Čakovec) i A. Jakšićem (Solin).

Za Slaven Belupo će istrčati: Filipović, Karamarko, Međimorec, Nowak, Musa, Delić, Bačelić-Grgić, Aparicio, Puclin, Doležal i Mateus. Na klupi su: Marković, Zirdum, Goda, Jelić, Gordana, Jajalo i Dolček.

Osijek će igrati u najavljenom sastavu: Malenica, Škorić, Tomelin, Grgić, Janža, Ćavar, Mudražija, Kamenar, Hajradinović, Boban i Marić. Pričuve su: Santini, Dugandžić, Štrkalj, Pilj, Pervan, Šutalo i Stavitski.

Protivnici nisu kompletni, kod Osječana nema Pušića, Bočkaja, Hentyja, Lope, Šorše, Lončara i Ejupija, a za Slaven Belupo nisu u kombinacijama Vidović, Šarlija, Mendy i Bongongui. Na klupi je Ivković ostavio Gordanu koji im je bio najbolji igrač u našem Gradskom vrtu...

Pozdrav iz suncem 'okupane' Podravine! Za 15-ak minuta počinje prvenstveni ogled 14. kola između "Farmaceuta" i Bijelo-plavih.